اطلاعات درباره ما

فرم ارسال پیام به نمایندگی سام الکترونیک

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  فروشگاه انلاین تهران سام نماینده رسمی فروش محصولات سام الکترونیک در تهران میباشد.فروشگاه سام زیر نظر اتحادیه لوازم صوتی و تصویری میباشدو همینطور گواهینامه فعالیت انلاین خود را از این اتحادیه دریافت کرده است.فروشگاه سام از نمایندگی های معتبر شرکت سام الکترونیک برای فروش انلاین و حضوری در خیابان جمهوری تهران میباشد.

  دو روش پرداخت برای سایت تهران سام در نظر گرفته شده است.

  روش اول پرداخت با در گاه زرین پال است که از امنیت و سرعت بالایی برخوردار است و کاربران را به سرعت به در گاه های بانکی مختلط منتقل میکند و خریدی ایمن را برای شما فراهم میکند.

  روش دوم پرداخت درب منزل است که پس از سفارش محصول بر روی سایت و ارسال به محل و تحویل و نصب توسظ همکاران ما به صورت نقدی از مشتری دریافت میگردد.

  بعد از ثبت سفارش از طریق سایت بلافاصله کارشناسان ما سفارش شما را پردازش میکنند و پس از یک روز کاری محصول ارسال و اماده نصب در محل میباشد.

  معمولا این سوال برای خریداران مطرح است که ایا خرید از سایت های فروش انلاین از ایمنی لازم برخوردار است یا خیر.

  برای پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که سایت تهران سام برای پرداخت از دو درگاه زرین پال و اینماد استفاده میکند و تمام مشخصات تهران سام در سامانه تجارت الکترونیک به ثبت رسیده و شناسه کسب و کار انلاین را دریافت کرده است.و اطلاعات حساب شما از امنیت بالایی برخوردار است.

  پس از ثبت سفارش بلافاصله کارشناسان فروش ما محصول خریداری شده را اماده ارسال میکنند و قبل از ارسال هماهنگی های قبل از ارسال با مشتری را انجام میدهند و پس از یک روز کاری محصول خریداری شده درب منزل به دست شما میرسد.

  تمامی محصولات فروخته شده در سایت تهران سام دارای فاکتور رسمی میباشد و همزمان با ارسال کالا فاکتور محصول خریداره شده را از سفیر فروشگاه دریافت میکنید.

  راه های ارتباط با تهران سام:

  ساعت کاری فروشگاه:همه روزه از ساعت10 صبح الی 20 شب

  ادرس:تهران-خیابان جمهوری- بعد از خیابان ولی عصر-پاساژ رویال-طبقه همکف

  تلفن تماس:66401922-66965190

  تلفن همراه:09122364179